San Miguel Chimalapa

it

WikiRank.net
wer. 1.6.3

San Miguel Chimalapa

Jakość:

Artykuł „San Miguel Chimalapa“ w włoskiej Wikipedii posiada 3.1 punktów za jakość (stan na 1 lipca 2026 roku). Artykuł zawiera, oprócz innych wskaźników, 0 referencji oraz 2 sekcji. Ten artykuł ma najlepszą jakość w hiszpańskiej Wikipedii. Również artykuł jest najbardziej popularny w tej wersji językowej (włoskiej).

Od czasu utworzenia artykułu "San Miguel Chimalapa" jego treść była napisana przez 7 zarejestrowanych użytkowników włoskiej Wikipedii oraz edytowana przez 46 zarejestrowanych użytkowników Wikipedii we wszystkich wersjach jézykowych.

Ten artykuł jest cytowany 1 razy w włoskiej Wikipedii oraz cytowany 8570 razy we wszystkich wersjach językowych.

Najwyższe zainteresowanie autorów od 2001 roku:

  • Lokalny (Włoski): Nr 122722 w czerwcu 2022 roku
  • Globalny: Nr 268559 we wrześniu 2024 roku

Najwyższa popularność w rankingu od 2008 roku:

  • Lokalny (Włoski): Nr 1220914 w styczniu 2018 roku
  • Globalny: Nr 2177790 w czerwcu 2010 roku

Dla danego artykułu znaleziono 12 wersji językowych w bazie danych WikiRank (z 55 rozpatrywanych wersji językowych Wikipedii).

Dane z dnia 1 lipca 2026 roku.

Poniższa tabela przedstawia wersje językowe artykułu o najlepszej jakości.

Języki o najlepszej jakości

#JęzykOdznaka jakościOcena jakości
1Hiszpański (es)
Municipio de San Miguel Chimalapa
36.2633
2Grecki (el)
Σαν Μιγκέλ Τσιμαλάπα
29.3019
3Serbsko-chorwacki (sh)
Opština San Miguel Chimalapa, Oaxaca
27.586
4Baskijski (eu)
San Miguel Chimalapa (udalerria)
25.0508
5Gruziński (ka)
სან-მიგელ-ჩიმალაპა
24.8928
6Angielski (en)
San Miguel Chimalapa
21.6254
7Serbski (sr)
Општина Сан Мигел Чималапа (Оахака)
16.4812
8Turecki (tr)
San Miguel Chimalapa (belediye)
11.9343
9Esperanto (eo)
San Miguel Chimalapa
9.0456
10Wietnamski (vi)
San Miguel Chimalapa
8.9152
Więcej...

Następna tabela zawiera najbardziej popularne wersje językowe tego artykułu.

Najpopularniejsze za cały czas

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "San Miguel Chimalapa" za cały czas
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Hiszpański (es)
Municipio de San Miguel Chimalapa
12 944
2Angielski (en)
San Miguel Chimalapa
10 012
3Esperanto (eo)
San Miguel Chimalapa
1 310
4Baskijski (eu)
San Miguel Chimalapa (udalerria)
581
5Wietnamski (vi)
San Miguel Chimalapa
272
6Serbsko-chorwacki (sh)
Opština San Miguel Chimalapa, Oaxaca
126
7Serbski (sr)
Општина Сан Мигел Чималапа (Оахака)
99
8Włoski (it)
San Miguel Chimalapa
82
9Szwedzki (sv)
San Miguel Chimalapa
80
10Gruziński (ka)
სან-მიგელ-ჩიმალაპა
31
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największą popularnością za ostatni miesiąc.

Najpopularniejsze w czerwcu 2026

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "San Miguel Chimalapa" w czerwcu 2026
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Hiszpański (es)
Municipio de San Miguel Chimalapa
55
2Angielski (en)
San Miguel Chimalapa
32
3Włoski (it)
San Miguel Chimalapa
4
4Serbski (sr)
Општина Сан Мигел Чималапа (Оахака)
4
5Turecki (tr)
San Miguel Chimalapa (belediye)
3
6Szwedzki (sv)
San Miguel Chimalapa
2
7Esperanto (eo)
San Miguel Chimalapa
1
8Baskijski (eu)
San Miguel Chimalapa (udalerria)
1
9Serbsko-chorwacki (sh)
Opština San Miguel Chimalapa, Oaxaca
1
10Wietnamski (vi)
San Miguel Chimalapa
1
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów.

Największe ZA

Wersje językowe artykułu "San Miguel Chimalapa" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów). Tylko zarejestrowani użytkownicy Wikipedii zostały brane pod uwagę.
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
San Miguel Chimalapa
9
2Hiszpański (es)
Municipio de San Miguel Chimalapa
8
3Włoski (it)
San Miguel Chimalapa
7
4Esperanto (eo)
San Miguel Chimalapa
6
5Serbsko-chorwacki (sh)
Opština San Miguel Chimalapa, Oaxaca
4
6Wietnamski (vi)
San Miguel Chimalapa
4
7Serbski (sr)
Општина Сан Мигел Чималапа (Оахака)
3
8Szwedzki (sv)
San Miguel Chimalapa
2
9Grecki (el)
Σαν Μιγκέλ Τσιμαλάπα
1
10Gruziński (ka)
სან-მიგელ-ჩიმალაპა
1
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów za ostatni miesiąc.

Największe ZA w czerwcu 2026

Wersje językowe artykułu "San Miguel Chimalapa" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów)
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Grecki (el)
Σαν Μιγκέλ Τσιμαλάπα
0
2Angielski (en)
San Miguel Chimalapa
0
3Esperanto (eo)
San Miguel Chimalapa
0
4Hiszpański (es)
Municipio de San Miguel Chimalapa
0
5Baskijski (eu)
San Miguel Chimalapa (udalerria)
0
6Włoski (it)
San Miguel Chimalapa
0
7Gruziński (ka)
სან-მიგელ-ჩიმალაპა
0
8Serbsko-chorwacki (sh)
Opština San Miguel Chimalapa, Oaxaca
0
9Serbski (sr)
Општина Сан Мигел Чималапа (Оахака)
0
10Szwedzki (sv)
San Miguel Chimalapa
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje wersje językowe artykułu z największą liczbą cytowań.

Największy IC

Wersje językowe artykułu "San Miguel Chimalapa" o największym indeksie cytowań
#JęzykNagroda za ICWzględny IC
1Serbsko-chorwacki (sh)
Opština San Miguel Chimalapa, Oaxaca
7 316
2Turecki (tr)
San Miguel Chimalapa (belediye)
1 138
3Serbski (sr)
Општина Сан Мигел Чималапа (Оахака)
35
4Angielski (en)
San Miguel Chimalapa
32
5Gruziński (ka)
სან-მიგელ-ჩიმალაპა
22
6Hiszpański (es)
Municipio de San Miguel Chimalapa
16
7Szwedzki (sv)
San Miguel Chimalapa
7
8Esperanto (eo)
San Miguel Chimalapa
3
9Włoski (it)
San Miguel Chimalapa
1
10Grecki (el)
Σαν Μιγκέλ Τσιμαλάπα
0
Więcej...

Oceny

Szacowana wartość dla Wikipedii:
Włoski:
Globalnie:
Popularność w czerwcu 2026:
Włoski:
Globalnie:
Popularność za cały czas:
Włoski:
Globalnie:
Autorzy w czerwcu 2026:
Włoski:
Globalnie:
Zarejestrowani autorzy przez wszystkie lata:
Włoski:
Globalnie:
Cytowania:
Włoski:
Globalnie:

Miary jakości

Interwiki

#JęzykWartość
elGrecki
Σαν Μιγκέλ Τσιμαλάπα
enAngielski
San Miguel Chimalapa
eoEsperanto
San Miguel Chimalapa
esHiszpański
Municipio de San Miguel Chimalapa
euBaskijski
San Miguel Chimalapa (udalerria)
itWłoski
San Miguel Chimalapa
kaGruziński
სან-მიგელ-ჩიმალაპა
shSerbsko-chorwacki
Opština San Miguel Chimalapa, Oaxaca
srSerbski
Општина Сан Мигел Чималапа (Оахака)
svSzwedzki
San Miguel Chimalapa
trTurecki
San Miguel Chimalapa (belediye)
viWietnamski
San Miguel Chimalapa

Trendy rankingu popularności

Najlepsza pozycja Włoski:
Nr 1220914
01.2018
Globalny:
Nr 2177790
06.2010

Trendy rankingu ZA

Najlepsza pozycja Włoski:
Nr 122722
06.2022
Globalny:
Nr 268559
09.2024

Porównanie języków

Ważne połączenia globalne (Lipiec 2025 – Czerwiec 2026)

Wyniki zagregowane jakości i popularności artykułu Wikipedii

Lista artykułów Wikipedii w różnych językach (zaczynając od najpopularniejszego):

Wiadomości z 1 lipca 2026

W dniu 1 lipca 2026 roku w wielojęzycznej Wikipedii internauci najczęściej czytali artykuły na następujące tematy: 2026 FIFA World Cup, Kylian Mbappé, Erling Haaland, Democratic Republic of the Congo, FIFA World Cup, Harry Kane, Romelu Lukaku, Senegal, Michael Olise, Sadio Mané.

W włoskiej Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami w tym dniu były: Fraternità sacerdotale San Pio X, Jeff Ekhator, Alessandro Bastoni, Marcel Lefebvre, Campionato mondiale di calcio 2026, Marcatori del campionato mondiale di calcio, Campionato mondiale di calcio, Kylian Mbappé, Michael Olise, Sadio Mané.

O projekcie WikiRank

Projekt WikiRank jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 50 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na lipiec 2026). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (w czerwcu 2026 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane za czerwcu 2026 roku. Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2026... Więcej informacji